Off

Proponujemy programy lojalnościowe dla klientów indywidualnych, taxi i firm

W celu utrzymania nienagannej czystości aut które są Państwa wizytówką proponujemy przystąpienie do programu lojalnościowego na specjalnie przygotowanych warunkach. »

Off

Szeroki zakres usług specjalistycznych

Oferujemy szeroko rozumianą kosmetykę samochodową, usługi wulkanizacyjne, oraz drobne naprawy lakiernicze. »

Off

Najważniejszy jest dla nas klient

Zatroszczymy się o wszystko co nam Państwo powierzą. »

Obowiązujące promocje

zobacz promocje »

Pranie tapicerek

Wśród szerokiej oferty specjalistycznych usług wykonywanych przez naszą ręczną myjnię samochodową, znajdą Państwo między innymi profesjonalne pranie tapicerki welurowej opierające się na metodzie ekstrakcyjnej. Cały proces czyszczenia składa się z kilku następujących po sobie etapów.

Na samym początku przygotowujemy tapicerkę poprzez jej precyzyjne odkurzenie, mające na celu pozbycie się wszelkich zabrudzeń nierozpuszczalnych. W następnej kolejności przechodzimy do usuwania zaschniętych plam oraz pozostałych nieczystości. Po odpowiednim przygotowaniu powierzchni rozpoczynamy etap ekstrakcyjnego prania tapicerki składającego się z dwóch faz. Zaczynamy od czyszczenia powierzchni poprzez dokładne naniesienie na obicia specjalnego środka piorącego, który rozpuszcza brud. Po odczekaniu od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund przechodzimy do właściwego etapu prania ekstrakcyjnego, polegającego na natrysku suchej lub gorącej piany przy pomocy tak zwanego ekstraktora. W zależności od rodzaju zabrudzeń powyższa czynność może być powtarzana nawet kilka razy. Gdy plamy zostaną już usunięte, samochód jest suszony oraz jeszcze raz odkurzany. Czas przeznaczony na wyschnięcie uzależniony jest od stopnia zabrudzenia oraz panującej na zewnątrz temperatury. Nasi pracownicy korzystają jedynie z wysokiej jakości kosmetyków samochodowych i środków czyszczących, dzięki czemu jesteśmy w stanie poradzić sobie z nawet najtrudniejszymi do usunięcia zabrudzeniami. Wyczyścimy każdy element tapicerki Państwa pojazdu, czyli zarówno siedziska i oparcia foteli, tylną kanapę, podsufitkę, bagażnik oraz wykładziny podłogowe i welur na bokach auta.

Zachęcamy Państwa do skorzystania ze specjalistycznej usługi prania tapicerki metodą ekstrakcyjną, którą wykonujemy w naszej warszawskiej myjni samochodowej.