Off

Proponujemy programy lojalnościowe dla klientów indywidualnych, taxi i firm

W celu utrzymania nienagannej czystości aut które są Państwa wizytówką proponujemy przystąpienie do programu lojalnościowego na specjalnie przygotowanych warunkach. »

Off

Szeroki zakres usług specjalistycznych

Oferujemy szeroko rozumianą kosmetykę samochodową, usługi wulkanizacyjne, oraz drobne naprawy lakiernicze. »

Off

Najważniejszy jest dla nas klient

Zatroszczymy się o wszystko co nam Państwo powierzą. »

Obowiązujące promocje

zobacz promocje »

Serwis klimatyzacji samochodowej

Chciałbyś cieszyć się sprawnym działaniem auta przez lata? W takim razie nie możesz zapominać o dbałości o każdy z jego elementów. Dotyczy to także systemów wymiany powietrza, pozwalających na utrzymanie temperatury i optymalnego poziomu wilgoci. Dlatego nasza firma świadczy profesjonalny serwis klimatyzacji samochodowej w Warszawie.

Jako specjaliści dobrze wiemy, że wbrew powszechnej opinii klimatyzacja samochodowa przydaje się nie tylko latem, ale i zimą. Z naszych usług powinni skorzystać kierowcy, którzy:

  • - czują nieprzyjemny zapach wydobywający się z układu,
  • - zauważyli zbyt słabą siłę nawiewu i wysoką temperaturę powietrza,
  • - ich instalacja jest przestarzała.

Nasz serwis zajmie się kompleksową naprawą instalacji. Dokonujemy także regularnych przeglądów i kontroli sprawności klimatyzacji samochodowej w autach różnego typu – osobowych i dostawczych, w celu wyeliminowania nawet drobnych usterek.

Do naszych usług można zaliczyć napełnianie instalacji czynnikiem chłodniczym, sprawdzanie szczelności czy wymianę filtrów kabinowych i powietrza. Podejmiemy się odgrzybiania i dezynfekcji, która jest ważna nie tylko ze względu na funkcjonowanie pojazdu, ale także na zdrowie jego użytkowników.

Usługi z zakresu serwisu klimatyzacji samochodowej są realizowane w naszym punkcie w Warszawie. Ich ceny ustalamy indywidualnie, w zależności od powierzonych nam zadań. Przykładowe ceny dla aut osobowych to:

Sprawdzenie szczelności i uzupełnienie czynnika chłodniczego ( + każde 100 gr = 36,00 zł )99 zł
Sprawdzenie szczelności i uzupełnienie czynnika ( + każde 100 gr = 36,00 zł ) + odgrzybianie wnętrza 150 zł
Sprawdzenie szczelności i uzupełnienie czynnika ( + każde 100 gr = 36,00 zł ) + odgrzybianie wnętrza
+ wymiana filtra kabinowego (+ koszt filtra )
180 zł

Wymiana oleju

Oprócz serwisu możemy zająć się wymianą filtru oleju. Dysponujemy także urządzeniami zlewająco-wysysającymi, które umożliwiają odbiór maksymalnej ilości zużytego płynu.