Off

Proponujemy programy lojalnościowe dla klientów indywidualnych, taxi i firm

W celu utrzymania nienagannej czystości aut które są Państwa wizytówką proponujemy przystąpienie do programu lojalnościowego na specjalnie przygotowanych warunkach. »

Off

Szeroki zakres usług specjalistycznych

Oferujemy szeroko rozumianą kosmetykę samochodową, usługi wulkanizacyjne, oraz drobne naprawy lakiernicze. »

Off

Najważniejszy jest dla nas klient

Zatroszczymy się o wszystko co nam Państwo powierzą. »

Obowiązujące promocje

zobacz promocje »

Serwis klimatyzacji samochodowej

Chciałbyś cieszyć się sprawnym działaniem auta przez lata? W takim razie nie możesz zapominać o dbałości o każdy z jego elementów. Dotyczy to także systemów wymiany powietrza, pozwalających na utrzymanie temperatury i optymalnego poziomu wilgoci. Dlatego nasza firma świadczy profesjonalny serwis klimatyzacji samochodowej w Warszawie.

Jako specjaliści dobrze wiemy, że wbrew powszechnej opinii klimatyzacja samochodowa przydaje się nie tylko latem, ale i zimą. Z naszych usług powinni skorzystać kierowcy, którzy:

  • - czują nieprzyjemny zapach wydobywający się z układu,
  • - zauważyli zbyt słabą siłę nawiewu i wysoką temperaturę powietrza,
  • - ich instalacja jest przestarzała.

Nasz serwis zajmie się kompleksową naprawą instalacji. Dokonujemy także regularnych przeglądów i kontroli sprawności klimatyzacji samochodowej w autach różnego typu – osobowych i dostawczych, w celu wyeliminowania nawet drobnych usterek.

Do naszych usług można zaliczyć napełnianie instalacji czynnikiem chłodniczym, sprawdzanie szczelności czy wymianę filtrów kabinowych i powietrza. Podejmiemy się odgrzybiania i dezynfekcji, która jest ważna nie tylko ze względu na funkcjonowanie pojazdu, ale także na zdrowie jego użytkowników.

Usługi z zakresu serwisu klimatyzacji samochodowej są realizowane w naszym punkcie w Warszawie. Ich ceny ustalamy indywidualnie, w zależności od powierzonych nam zadań. Przykładowe ceny dla aut osobowych to:

Sprawdzenie szczelności i uzupełnienie czynnika chłodniczego ( + każde 100 gr = 36,00 zł )99 zł
Sprawdzenie szczelności i uzupełnienie czynnika ( + każde 100 gr = 36,00 zł ) + odgrzybianie wnętrza 150 zł
Sprawdzenie szczelności i uzupełnienie czynnika ( + każde 100 gr = 36,00 zł ) + odgrzybianie wnętrza
+ wymiana filtra kabinowego (+ koszt filtra )
180 zł

Wymiana oleju

Oprócz serwisu możemy zająć się wymianą filtru oleju. Dysponujemy także urządzeniami zlewająco-wysysającymi, które umożliwiają odbiór maksymalnej ilości zużytego płynu.

Napełnienie instalacji czynnikiem chłodniczym

Jeśli zauważyłeś, że instalacja w Twoim samochodzie chłodzi znacznie słabiej, niż wcześniej, to znak, że czas odwiedzić serwis klimatyzacji samochodowej – na przykład nasz, w Warszawie. Przyjedź do naszej myjni: na miejscu podłączymy samochód do stacji. Usuniemy pozostały płyn, by następnie wprowadzić nowy czynnik w ilości sugerowanej przez producenta. Po naszej usłudze znów cieszysz się doskonałą temperaturą w aucie.

Sprawdzanie szczelności

Problemy z niewydajnym działaniem lub z nieodpowiednią ilością czynnika chłodniczego w instalacji mogą być spowodowane istnieniem przecieków. W ramach serwisu klimatyzacji samochodowej przeprowadzamy testy szczelności, dzięki którym jesteśmy w stanie zlokalizować źródło problemu. W przypadku potwierdzenia podejrzeń o przecieku, przeprowadzimy konieczne naprawy tak, by przywrócić sprawność podzespołowi.

Wymiana filtrów kabinowych i powietrza

Problemy z tymi podzespołami można rozpoznać najłatwiej po nieprzyjemnym zapachu w aucie. W ramach kompleksowych usług serwis klimatyzacji samochodowej przeprowadza kontrole filtrów kabinowych i powietrza, a w razie zaistnienia takiej konieczności – dokonuje ich wymiany. Dzięki temu zarówno powietrze dostające się do silnika, jak i to, którym oddycha kierowca i pasażerowie, jest pozbawione zanieczyszczeń.

Odgrzybianie i dezynfekcja

Co najmniej raz do roku skorzystać z serwisu klimatyzacji samochodowej i przy tej okazji skorzystać z usługi odgrzybiania i dezynfekcji instalacji. Warto pamiętać także o tym, by przez cały rok, przynajmniej raz na tydzień na kilka minut włączać chłodzenie – dzięki temu zmniejszymy szansę na pojawienie się bakterii wewnątrz. Nie zapominajmy o tych usługach: pozwolą zadbać o bezpieczeństwo dróg oddechowych w czasie jazdy.